Team leader call centra Oblíbené

Damedis s.r.o je stabilní česká firma rodinného typu zaměřená na prodej spotřebního materiálu do tiskáren. Jsme vlastníkem značky PrintLine - top značky v oblasti alternativních náplní do tiskáren. Získali jsme certifikát Czech Top 100 a zařadili se tak mezi nejstabilnější firmy v ČR. Do našeho call centra v Brně hledáme Team leadra, jehož hlavním úkolem bude vedení svěřeného operátorského týmu se 4 - 6 zaměstnanci. Bude zodpovědný za jeho výkon i pohodu, rozvoj i motivaci. Hledáme především parťáka, který mezi nás zapadne!

Náplň práce:
- vedení a rozvoj teamu operátorů
- zvyšování efektivity, hledání nových cest
- pravidelná ZV, hodnocení kvality hovorů
- reporting
- monitorování a plnění plánů
- akvizice potencionálních zákazníků
- agenda spojená s obchodní činností

Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici
- středoškolské vzdělání s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání
- prokazatelné výsledky z předchozích aktivit
- znalost práce na PC
- zodpovědnost
- cílevědomost
- týmový hráč
- tah na bránu

Výhodou :
- výhodou znalost distribučního prostředí IT
- výhodou znalost segmentu tiskáren a tiskového řešení
- práce v IS Pohoda
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- bonusy, bezlimitní prémie
- HPP
- mobilní telefon
- rodinné prostředí, příjemný kolektiv, který se umí bavit
- 25 dní dovolená
- možnost osobního a profesního růstu
- sleva na firemní výrobky
- bonus za odpracované roky
- bonus za doporučení zaměstnance
- plat: 25.000 - 35.000 Kč.
Své životopisy posílejte na ferusova@damedis.cz.

Podrobnosti

  • Telefon
    607507105
  • E-mail
  • Cena
    30 000 Kč
  • Zobrazení
    78452
  • Vloženo
Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

výkup tvrdokovu výkup rychlořezné ocele výkup TK a SK plátků výkup důlních špiček výkup molybdenu a feromolybdenu výkup niklu výkup wolframu výkup cínu výkup technického stříbra
přidat inzerát zdarma