RECEPČNÍ s AJ (pouze pro OZP) Oblíbené

NÁPLŇ PRÁCE:
Měl/a by jste na starost chod recepce (evidence a přijímání návštěv), dohled nad střežením objektu, evidence klíčů, administrativní činnosti.

PO VÁS POŽADUJEME:
- SŠ nebo SOU s maturitou
- mírně pokročilou znalost AJ
- trestní bezúhonnost
- dobrý psychický stav
- praxe výhodou
- samostatnost a logické myšlení
- bydliště v Brně výhodou

NABÍZÍME:
- POUZE pro osoby se zdravotním omezením ( částečný nebo plný invalidní důchod )
- motivující finanční ohodnocení
- možnost práce na HPP nebo zkrácený úvazek
- příjemné pracovní prostředí
- stálý, pravidelný příjem
- levnější volání,sms,internet i pro členy rodiny
- nástup možný ihned
- místo výkonu práce v Brně

Podrobnosti

  • Adresa
    Masarykova 31., , 60200
  • E-mail
  • Cena
    0 Kč
  • Zobrazení
    88259
  • Vloženo

Poloha na mapě

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

výkup tvrdokovu výkup rychlořezné ocele výkup TK a SK plátků výkup důlních špiček výkup molybdenu a feromolybdenu výkup niklu výkup wolframu výkup cínu výkup technického stříbra
přidat inzerát zdarma